O nás

Jídlo

Může být? Jsme sociální kavárna na Praze 10 - Vršovicích, která zaměstnává pouze handicapované. Tito lidé mají často problémy s uplatněním na trhu práce.

U nás však hrstka z nich nalezla plnohodnotné uplatnění, v kolektivu kavárny se cítí jako v rodinném kruhu, má svou práci ráda a i díky tomu jí zvládá velmi dobře.

Jídlo
Jídlo

Máme rádi dobré jídlo a rozhodli jsme se vám, kteří to máte stejně, vybudovat útulné místo, kde si můžete pochutnat a nasytit své chuťové pohárky do libosti.

Nabízíme 6 druhů snídaní, teplý polední bufet a nechybí ani vynikající domácí zákusky ke kávě, čaji, nebo třeba fresh džusu.

Jídlo
Jídlo

Zastavte se na chvilku posedět nad skvělou kávou z pražírny Coffee Source, kterou připravujeme na ďábelském stroji značky Promac!

Máme vyhlášené smoothie a v pozdějších hodinách si vyberete z nabízených vín a určitě nezklameme ani milovníky destilátů.

Jídlo
Jídlo

Slibujeme, že vaší návštěvy nebudete litovat! Navíc svou objednávkou podpoříte naše zaměstnance v jejich začlenění a předáte jim tak hodně radosti.

WakeCup Coffee je také možné si pronajmout pro firemní akce a rauty. Najdete u nás moderní a stylový, pěkně prosvětlený prostor s dobrou akustikou o výměře 100 m2, která pojme až 45 lidí! K dispozici vám může být i naše kuchyň.

Jídlo

Přijďte se přesvědčit na vlastní chuťové pohárky!